Category Archives: Афіша

СНТ організувало квест “ЕРУДИТ”!)

4 березня Студентським науковим товариством було організовано та проведено квест «ЕРУДИТ».

В змаганні взяли участь 3 команди за напрямками «Практична психологія», «Соціальна робота і педагогіка», «Педагогіка».

Учасникам були запропоновані  не лише завдання на ерудицію, але й на логіку та кмітливість.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Візьміть до примітки!

  У середу 22.10 о 15:50 (6 пара) в 401 ауд.
  На факультеті соціальної та психологічної освіти за участі Студентського наукового товариства відбудеться ток-шоу “Ранній шлюб: переваги та недоліки”
  Запрошуємо усіх бажаючих.

  загруженное

   

   Запрошуємо! » Кафедра Психології

   загруженное (1)

    Кінолекторій за участі СНТ на ФСПО

    15 жовтня 2014 року о 15:50 (6 пара) в 401 ауд. Студентським науковим товариством факультету соціальної та психологічної освіти було організовано кінолекторій. Модератором заходу була Антоніна Кокоша. Студенти факультету мали можливість обрати фільм для перегляду. Більшість голосів було віддано за фільм під назвою «Мой ангел-хранитель». Перегляд викликав багато почуттів у присутніх, адже фільм мав досить-таки емоційний сюжет.

    b66IN8YvrlA-480x270

     ЕНТУЗІАСТИ, ВІДДАНІ ПРОФЕСІЇ БІБЛІОТЕКАРЯ

     Бібліотека Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – одна з найбільших у нашому місті, має багату та цікаву історію. Своє функціонування вона розпочала зi створенням Уманського інституту соціального виховання у 1930 році, отже є ровесницею університету.

     Як один із важливих підрозділів ВНЗ Наукова бібліотека (директор Тетяна Григоренко, заступник Олена Усатюк) забезпечує викладачів, студентів та співробітників навчально-виховною та науковою літературою. І робиться це кваліфіковано й швидко, адже структура книгозбірні включає в себе чотири відділи: комплектування та наукової обробки документів; обслуговування; інформаційно-бібліографічний; інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення. Всі ці відділи взаємодіють один з одним і являють собою єдиний організм.

     42