Зимові канікули на лижах!

Вперше цієї зими студенти нашого університету отримали можливість стати учнями гірськолижної школи «Буковель», яка здійснювала набір молодих людей із різних вишів України.

SRzINIqWIDE

Для того, щоб працювати лижним інструктором всі бажаючі спочатку відвідували трьохденні лекції представника школи та здавали письмовий іспит у стінах рідного вузу. Після цього були сформовані остаточні списки студентів, які пройшли відбір. По прибутті в Буковель протягом 5 днів професійному катанню на лижах їх навчали досвідчені лижні інструктори, а опісля вони повторно здавали іспит, який складався із двох частин: теоретичної – знання з «методики катання на лижах», та практичної – власне вміння кататися. По завершенню курсу навчання наші студенти розпочали роботу. Хлопці в основному навчали катанню на лижах дорослих, дівчата – працювали переважно з дітлахами.
Працюючи, наші студенти не забували про відпочинок, адже Карпати зачаровують своєю красою!VxND3k8hCJ4-kVUFoCQUqE

mqvPl5Sv_1I

Наталія Колінчак: «Керівники школи організовували екскурсії та корпоративи для нас, як інструкторів. Працюючи ми мали змогу відпочивати, розважатися, вдосконалювати свої вміння їзди на лижах.

WY_gtQrBI_M wA7I1GaRRMU t5R7JzCW4wc

Такі зимні канікули просто супер – вони залишили масу приємних позитивних вражень і дали змогу завести нові знайомства. Ми під враженням!»

_zpRyJJVU0w h8KaTPIHv7M

PP0ltwrirCk wA7I1GaRRMU _Lwk-TawFuk ZGG_Hc99TbI ueIOELjBkhU