Знайомимось ближче!

На нашому факультеті діє ряд творчих колективів. Наші студенти і співають, і танцюють, і в КВН грають, та й взагалі їх таланти можна перечисляти дуже довго. Сьогодні наша стаття про рок-гурт “Orion”. Ми поспілкувались з людиною, яка заснувана цей гурт і досі є його безпосереднім учасником – це Олександр Русов. Отож, ми починаємо:

 DSC9545-480x281

Коли і з чиєї ініціативи був створений гурт?

-  Рок-гурт було створено 10 січня 2012 року з моєї ініціативи (Русова Олександра) на той час, ще будучи студентом нашого факультету.

Чому саме назвались «Orion»?

-  Тому що більшість учасників групи, з якими ми це все починали, і я зокрема  - фанати групи «Metallica», а в їх репертуарі є пісня  „Orion“ от ми її вподобали і так назвали гурт.

Хто були перші учасники групи?

-   Мої друзі: Розвозчик Олександр (Бас гітара) – студент нашого факультету та  Деміхов Олег (Ударні) – студент фізико-математичного факультету.

Чи думали ви, що навчаючись кожен за своєю спеціальністю зв’яжете своє життя з музикою, і чи є це дійсно так?

-  Не думали,  але з дитинства у мене був потяг до музики. Більшість учасників групи – це самоучки і нам подобається те, чим ми займаємось. Я особисто не уявляю свого життя без музики.

Як відреагувало керівництво факультету на таку ідею?

-  Оксана Олексіївна  підтримала  нашу ініціативу, і з розумінням та цікавістю віднеслась до всього того, що ми придумували.

Чи є у вас якісь нагороди за перемогу чи участь в масштабних заходах?

-  Їх є дуже багато, перечисляти я  не буду, але виступали ми і в центрі міста на різних заходах,  і на «Пісенному вернісажі», який проходив у нашому університеті.

У вашому гурті грають представники не тільки нашого факультету та університету, а й інших навчальних закладів міста. Гурт при цьому залишається все ж таки  факультетським?

-  Так звичайно. Адже саме виступаючи на різних концертах, за сприяння нашого керівництва про нас дізналися, і зараз, прокинувшись після зимової сплячки, з новими силами та ідеями «Orion»   готовий приступити до непосильної творчої роботи.

Назви будь-ласка дійсний склад рок-гурту «Orion».

-  Вокал- Юлія ;  Бас гітара- Владислав; Соло гітара: Я – Русов Олександр; Ритм гітара-Олександр ; Ударні – Денис

Які пісні ви зараз виконуєте, наскільки широкий ваш репертуар?

-  Раніше ми виконували пісні уже відомих музикантів, а на сучасному етапі розвитку групи ми виконуємо тільки власні пісні: слова та музика (Русов Олександр).

Чи хочети ви доповнювати склад новими музикантами?

- Ні, скдад ми доповнювати не збираємось. А якщо хтось хоче створити свою групу ми допоможемо із аранжуванням  та іншими технічними моментами, які зустрічаються в такому виді творчої діяльності. Свої репетиції ми не приховуємо, всі хто має бажання ласкаво просимо.

Дякую тобі, Сашо, за цікаву співбесіду. Бажаю тобі та всьому гурту натхнення, творчого розвитку, професійного зростання, і звичайно ж вдячних слухачів.   

EqYvyhueLOQ