Групи

39 група 2014-2015 »

Галузь знань: 1301 Соціальне забезпечення

Напрям підготовки: 6.130102 Соціальна робота

Спеціалізація: Фізичне виховання

Куратор: Краєва Марія Володимирівна

uQ8LQvhGYDo

1.      Безкоровайний Вадим Сергійович

2.      Габов Владислав Віталійович

3.      Гуцол Ігор Олександрович

4.      Задніпренко Анатолій Анатолійович

5.      Мельник Олег Миколайович

lT8X457rZTg

6.      Мицик Сергій Янович

7.      Хвощ Ксенія Сергіївна

8.      Чабан Вікторія Іванівна

38 група 2014-2015 »

Галузь знань: 1301 Соціальне забезпечення

Напрям підготовки: 6.130102 Соціальна робота

Спеціалізація: Практична психологія

Куратор: Краєва Марія Володимирівна

uQ8LQvhGYDo

1.      Білоус Тетяна Олегівна

2.      Варич Людмила Віталіївна

3.      Веклич Олександр Миколайович

4.      Вербіцький Вадим Борисович

5.      Зозуля Любов Михайлівна

6.      Лесько Марина Вікторівна

p52-qRRxIn0

7.      Лисий Владислав Вікторович

8.      Повх Оксана Андріївна

9.      Теличко Євгеній Миколайович

10.    Фільо Альона Анатоліївна

37 група 2014-2015 »

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки: 6.010106 Соціальна педагогіка

Куратор: Краєва Марія Володимирівна

uQ8LQvhGYDo

1. Задніпренко Людмила Іванівна

2.      Зозуля Надія Михайлівна

3.      Молоченко Інна Анатоліївна

4.      Прочук Вероніка Олексіївна

5.      Устенко Олена Василівна

5NO-9VFBxkY

25с група 2014-2015 »

Напрям підготовки: 6.010106 Соціальна педагогіка

Куратор: Шулдик Анатолій Володимирович

ipiuuRscG5o

1.      Білінська Ольга Володимирівна

2.      Задорожна Яна Олександрівна

3.      Меліхова Людмила Володимирівна

4.      Портянко Ксенія Андріївна

5.      Сторожук Євген Васильович

6.      Хмель Інна Миколаївна

2imDUYeOZNY

22п група 2014-2015 »

Галузь знань: 0301 Соціально-політичні науки

Напрям підготовки: 6.030103 Практична психологія

Куратор: Шулдик Анатолій Володимирович

ipiuuRscG5o

1.      Горшков Владислав Олександрович

2.      Дубенко Альона Сергіївна

3.      Котик Костянтин Тимофійович

4.      Нагорнюк Юрій Олегович

5.      Ніколіна Катерина Віталіївна

16 група 2014-2015 »

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям: 6.010106 Соціальна педагогіка

Спеціалізація: Практична психологія

Куратор: Гулько Наталія Петрівна

dL8HfJaR_wM

1.      Балагута Тетяна Григорівна

2.      Виговська Катерина Валеріївна

3.      Гаркавенко Валентина Андріївна

4.      Голуб Ілона Василівна

5.      Добровольська Ірина Олександрівна

6.      Дячук Яніна Миколаївна

7.      Захарченко Анастасія Віталіївна

8.      Мельник Анна Миколаївна

uRWapIUXVJU

9.      Молоков Олександр Іванович

10.    Песоцька Юлія Юріївна

11.    Соловей Марія Олександрівна

12.    Телешко Владислав Васильович

13.    Хмільова Анастасія Анатоліївна

14.    Шепель Андрій Романович

15 група 2014-2015 »

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям: 6.010106 Соціальна педагогіка

Спеціалізація: Практична психологія

Куратор: Бондаренко Галина Василівна 

F5urbaORRGE

1.      Бойко Римма Василівна

2.      Голік Лілія Віталіївна

3.      Дмитращук Марина Сергіївна

4.      Капрій Лілія Сергіївна

5.      Кодрян Діана В’ячеславівна

6.      Мацуцька Дар’я Андріївна

7.      Панасенко Світлана Олегівна

8.      Притуляк Сніжана Ігорівна

9.      Седлецька Оксана Василівна

10.    Сидоренко Олена Олександрівна

M6x7lPfBndw

11.    Сітарчук Наталія Віталіївна

12.    Стасюк Анастасія Сергіївна

13.    Шемендюк Аліна Сергіївна

14.    Щербатюк Інна Іванівна

14 група 2014-2015 »

Галузь знань: 0301 Соціально-політичні науки

Напрям: 6.030103 Практична психологія

Спеціалізація: Соціальна педагогіка

Куратор: Прищепа Світлана Михайлівна

Lgrs5p21jz8

1.      Балан Інна Олександрівна

2.      Коваль Наталія Олександрівна

3.      Кравченко Анна Вікторівна

4.      Нечитайло Вікторія Анатоліївна

5.      Низова Аліна Василівна

6.      Рукавник Тетяна Сергіївна

7.      Степанюк Дмитро Ігорович

8.      Тимунь Альона Володимирівна

9.      Томняк Ксенія Антонівна

10.    Томова Валентина Олександрівна

11.    Холоднюк Світлана Віталіївна

12.    Хом’як Михайло Анатолійович

13.    Ярошенко Леся Олегівна

13 група 2014-2015 »

Галузь знань: 0301 Соціально-політичні науки

Напрям: 6.030103 Практична психологія

Спеціалізація: Медична психологія

Куратор: Мудрицька Юлія Володимирівна 

On0zS_pCSzM

1.      Бархатова Анастасія Сергіївна

2.      Віштак Марія Миколаївна

3.      Гончарук Валентина Олегівна

4.      Дзюба Анна Геннадіївна

5.      Каленич Альона Ігорівна

6.      Криштопа Тетяна Олегівна

7.      Лавренюк Лілія Ігорівна

8.      Могилюк Олексій Сергійович

9.      Осаулко Владислав Ярославович

10.    Парфенюк Альона Вікторівна

eexAfNPD6gM

11.    Первишова Юлія Геннадіївна

12.    Скибенко Ольга Сергіївна

13.    Соловей Ярослава Ігорівна

14.    Хлівний Микола Миколайович

15.    Чернець Вікторія Анатоліївна

16.    Черноморченко Віолетта Анатоліївна

17.    Швець Андрій  Володимирович

18.    Шевчук Евеліна Віталіївна

jzIlPRKe8fA

12 група 2014-2015 »

Галузь знань: 0301 Соціально-політичні науки

Напрям: 6.030103 Практична психологія

Спеціалізація: Соціальна педагогіка

Куратор: Горенко Мар’яна В’ячеславівна 

KouVeXsznN0

1.      Барська Людмила Валеріївна

2.      Богачук Наталія Володимирівна

3.      Водянюк Дана Володимирівна

4.      Горбатюк Віктор Сергійович

5.      Дигалюк Надія Анатоліївна

6.      Іщенко Катерина Григорівна

7.      Колісніченко Юлія Василівна

8.      Комар Карина Вікторівна

9.      Копкілець Ольга Олександрівна

10.    Корнєйчік Юлія Володимирівна

11.    Нестерович Анастасія Сергіївна

12.    Ольховецький Владислав Сергійович

lL173G-tz7M

13.    Піхур Ольга Василівна

14.    Сінько Настя Олегівна

15.    Телейчук  Ірина Вікторівна

16.    Цихоня Світлана Дмитрівна

11 група 2014-2015 »

Галузь знань: 1301 Соціальне забезпечення

Напрям: 6.130102 Соціальна робота

Спеціалізація: Практична психологія

Куратор:  Миколюк Лілія Петрівна

6UJ_bCjpjHc

1.      Бондаренко Аліна Сергіївна

2.      Варченко Анна Юріївна

3.      Грош Дар’я Віталіївна

4.      Козак Марія Валентинівна

5.      Лосінець Дар’я Володимирівна

6.      Малюх Валентина Олександрівна

7.      Махова Ліна Вячеславівна

8.      Насальська Катерина Валентинівна

9.      Павельчук Анастасія Василівна

Wk5Q0Ra6YPQ

10.    Поляніцький Ярослав Володимирович

11.    Радецька Наталія Віталіївна

12.    Тіпікіна Таїса Олександрівна

13.    Шевчук Ілона Олексіївна

euxAJKF2Q-A

10 група 2014-2015 »

Галузь знань: 1301 Соціальне забезпечення

Напрям: 6.130102 Соціальна робота 

Спеціалізація: Практична психологія   

Куратор: Гребінь Лілія Олегівна

FGNOs-Vf11E

1.      Бевза Сергій Сергійович

2.      Василенко Віталій Михайлович

3.      Драган Олександр Володимирович

4.      Котик Вікторія Юріївна

5.      Крочак Тетяна Віталіївна

6.      Крупчинська Юлія Олександрівна

7.      Мальована Юлія Юріївна

8.      Надорожна Вікторія Валеріївна

9.      Обараз Карина Володимирівна

10.    Поліщук Лілія Андріївна

rZIZ1OHphV8

11.    Пуздрановська Ілона Олександрівна

12.    Рева Вікторія Вікторівна

13.    Хуторянська Альона Андріївна

 

47 група 2013-2014 »

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям: 6. 010106 Соціальна педагогіка.

Спеціалізація: Практична психологія.

Куратор: Наталія Володимирівна Чудаєва

fLnlBGAaGwA

1.Алфьорова Ольга Юріївна

2.Білявський Юрій Валентинович

3.Вовк Яна Анатоліївна

4.Гасанова Лейла Ілгарівна

5.Глушенко Дмитро Вікторович

OzdSwbmXA6c

6.Тульчій Ольга Михайлівна

7.Швед Тетяна Миколаївна

8.Шевченко Оксана Олександрівна

9.Юхименко Аліна Василівна

-y-t9-WG7IM

26 група 2013-2014 »

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям: 6.010106 Соціальна педагогіка

Спеціалізація: Практична психологія

Куратор: Марина Сергіївна Міщенко

16

1.Мазур Альона Василівна

2.Маркітан Анна Юріївна

3.Мельничук Анна Юріївна

4.Мельничук Ірина Вадимівна

5.Мульченко Тетяна Олександрівна

6.Нешенко Вікторія Олександрівна

7.Поліщук Олена Романівна

16...

8.Сергієнко Анастасія Михайлівна

9.Стражнюк Олеся Ігорівна

10.Сухарєва Людмила Леонідівна

11.Тамело Діана Геннадіївна

12.Шапошник Ганна Михайлівна

13.Шатайло Вікторія Віталіївна

16 є

25 група 2013-2014 »

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям: 6.010106 Соціальна педагогіка

Спеціалізація: Практична психологія

Куратор: Юлія Василівна Підвальна

15 група

1.Алтиннік Катерина Анатоліївна

2.Бабина Валентина Володимирівна

3.Бабінська Олена Олегівна

4.Білик Людмила Миколаївна

5.Гнідак Вікторія Олександрівна

6.Гонтаренко Тетяна Яківна

15

7.Демедюк Максим Олександрович

8.Дзьонь Анастасія Анатоліївна

9.Ільніцька Ріта Вікторівна

10.Кипоренко Владислав Сергійович

11.Левчишин Владислав Олександрович

12.Туровська Дар’я Вікторівна

15є

24 група 2013-2014 »

Галузь знань: 0301 Соціально-політичні науки

Напрям: 6.030103 Практична психологія

Спеціалізація: Соціальна педагогіка

Куратор: Микола Іванович Гагарін

14

1.Боровик Марія Олегівна

2.Казарян Тетяна Амаяківна

3.Овчарова Ольга Сергіївна

4.Приліпко Юлія Миколаївна

5.Ситник Альона Вікторівна

6.Скопа Віталій Миколайович

7.Скоцеляс Аліна Володимирівна

14..

8.Слободянюк Анна Олександрівна

9.Столяр Оксана Сергіївна

10.Сусло Анна Сергіївна

11.Тернова Анна Миколаївна

12.Тополя Вікторія Олександрівна

13.Тюпаленко Лілія Сергіївна

14.Чомко Оксана Олегівна

15.Шувар Яна Петрівна

14.......

23 група 2013-2014 »

Галузь знань: 0301 Соціально-політичні науки

Напрям: 6.030103 Практична психологія

Спеціалізація: Соціальна педагогіка

Куратор: Аліна Петрівна Антонюк

13 група

1.Зозуля Ярослав Миколайович

2.Каленюк Анна Сергіївна

3.Кисельова Дар’я Юріївна

4.Клименко Дмитро Андрійович

5.Корніюк Альона Василівна

6.Космина Катерина Валеріївна

7.Круподер Олександр Миколайович

8.Макодзеба Владислав Вадимович

13...

9.Маламура Інна Сергіївна

10.Малаховський Анатолій Віталійович

11.Медвєдєва Капітоліна Василівна

12.Никончук Марія Іванівна

13.Остапенко Надія Іванівна

14.Паскаленко Надія Олександрівна

15.Писаренко Людмила Миколаївна

16.Почтар Олександр Васильович

17.Хоменко Марина Олегівна

18.Щаблевська Вікторія Сергіївна

13

22 група 2013-2014 »

Галузь знань: 0301 Соціально-політичні науки

Напрям: 6.030103 Практична психологія

Спеціалізація: Соціальна педагогіка

Куратор: Наталія Василівна Дудник

12

1.Березянська Юлія Сергіївна

2.Бондаренко Анастасія Миколаївна

3.Бурлака Богдан Ігорович

4.Вознюк Ірина Станіславівна

5.Волинець Анна Леонідівна

6.Галак Ірина Сергіївна

7.Гульпа Тетяна Іванівна

8.Даценко Ігор Ігорович

9.Дердуга Руслан Анатолійович

10.Деренюк Алла Вікторівна

11.Довгопола Інна Миколаївна

12....

12.Жиліна Яна Анатоліївна

13.Загородний Богдан Аркадійович

14.Звертановська Аліна Валеріївна

15.Зозуля Лілія Олегівна

16.Пилявська Інна Василівна

17.Стратан Світлана Станіславівна

12.........

21 група 2013-2014 »

Галузь знань: 1301 Соціальне забезпечення

Напрям: 6.130102 Соціальна робота

Спеціалізація: Практична психологія

Куратор: Яна Михайлівна Присяжнюк

X6sqCgJefog

1.Георгієва Ганна Сергіївна

2.Марко Анастасія Павлівна

3.Мацишена Тетяна Олександрівна

4.Наконечний Олександр Олександрович

5.Ніколаєва Аліна Олегівна

6.Палиту Вікторія Профирівна

um7_-CO9SuE

7.Романчук Карина Олександрівна

8.Сидоренко Дмитро Юрійович

9.Соловей Інна Анатоліївна

10.Чугай Ольга Петрівна

11.Чупіна Катерина Олександрівна

12.Шевченко Ольга Володимирівна

13.Шевчук Світлана Олександрівна

14.Шігаєва Ірина Анатоліївна

15.Яницька Аліна Олегівна

24unzFH_-Fo

210 група 2013-2014 »

Галузь знань: 1301 Соціальне забезпечення

Напрям: 6.130102 Соціальна робота

Спеціалізація: Практична психологія

Куратор: Ганна Василівна Якименко10 група

 

1. Антошкін Артем Геннадійович – вибув

2. Бондаренко Ілля Юрійович

3. Бородачук Аліна Анатоліївна

4. Гайдей Денис Дмитрович

5. Головач Алла Геннадіївна

 

106. Дацько Роман Юрійович

7. Дмитрієва Юлія Віталіївна

8. Драган Наталія Володимирівна

9. Журавель Альона Романівна

10. Іванова Любов Миколаївна

11. Кіблік Дмитро Олегович

12. Кокоша Антоніна Володимирівна

13. Кондратюк Наталія Павлівна

14. Концеба Дарія Богданівна

15. Кошова Вікторія Сергіївна

16. Остропольська Світлана Олександрівна

17. Тарасюк Денис Валерійович

18. Усатенко Ольга Віталіївна.....10

 

11 група »

11 група 2

Галузь знань: 1301 Соціальне забезпечення

Напрям: 6.130102 Соціальна робота

Спеціалізація: Практична психологія                                                                                          

 Войцеховський Сергій Андрійович

Дехтяр Сергій Олександрович

Іщук Валентина Вячеславівна

Карлащук Катерина Миколаївна

Ковальчук Яна Олександрівна

Кравець Дар’я Володимирівна

Матола Ярослав Олександрович

Панасюк Ольга Миколаївна

Перникоза Олеся Вікторівна

Площук Богдан Віталійович

Рижук Ніна Олексіївна

Сайко Вікторія Сергіївна

Цуркан Анастасія Андріївна

Шаповал Ольга Михайлівна

Шевчук Анна Валеріївна

Юрченко Наталія Сергіївна

Ямкова Вікторія Сергіївна

12 група »

12 група

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям: 6.010106 Соціальна педагогіка

Спеціалізація: Фізичне виховання

Валінькевич Анна Олександрівна

Гулей Федір Федорович

Гулий Роман Юрійович

Кабак Вадим Русланович

Кальян Настасія Сергіївна

Колісник Леся Олександрівна

Маліцький Юрій Миколайович

Руденко Аліна Ігорівна

Скочко Максим Олександрович

Танасієнко Віталій Юрійович

Хлистун Владислав Вікторович

Шевель Сергій Олександрович

13 група »

Галузь знань: 0301 Соціально-політичні науки

Напрям: 6.030103 Практична психологія

Спеціалізація: Соціальна педагогіка

Антосюк Алла Григорівна

Бондар Дар’я Миколаївна

Бугайчук Оксана Олександрівна

Вальчук Світлана Сергіївна

Вихристюк Анна Миколаївна

Гаврилюк Микола Вікторович

Гончаренко Юлія Олександрівна

Грибко Катерина Олегівна

Данільченко Тетяна Ігорівна

Дарієнко Наталія Миколаївна

Дончук Анна Миколаївна

Ємець Оксана Сергіївна

Жикович Софія Віталіївна

Заєць Тетяна Олександрівна

Ігнатова Наталія Вадимівна

Киливник Марина Сергіївна

Кіколенко Юлія Миколаївна

Кінча Віта Юріївна

Кутвіцька Анна Олегівна

Луценко Ольга Ігорівна

Макаров Олексій Валерійович

Макарчук Світлана Олегівна

Танасійчук Наталя Василівна

Хромалюк Юлія Михайлівна

Чернишевська Ольга Олександрівна-вибула

Ясінська Катерина Володимирівна

14 група »

14 група

Галузь знань: 0301 Соціально-політичні науки

Напрям: 6.030103 Практична психологія

Спеціалізація: Соціальна педагогіка

Віннік Яна Сергіївна

Дуріцька Марина Василівна

Кащенко Мар’яна Юріївна

Коцюба Олександр Олександрович

Мамон Євгенія Олександрівна

Мельниченко Яна Василівна

Мироненко Юлія Олександрівна

Михаліцька Альона Юріївна

Мілафєтнова Анастасія Юріївна

Назаров Артем Олександрович

Нікітченко Антоніна Ігорівна

Паламарчук Юлія Петрівна

Повняк Аліна Олександрівна

Полушина Альвіна Андріївна

Склярук Олена Василівна - вибула

Сологуб Ганна Олексіївна

Станік Марина Володимирівна

Терещенко Альона Юріївна

Титаренко Олексій Володимирович

Фесенко Анастасія Олександрівна

Чорномор Ярослав Юрійович

Шаповалюк Карина Володимирівна

Штаба Інна Василівна

Щіпкова Дар’я Олександрівна

 

15 група »

15 група

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям: 6.010106 Соціальна педагогіка

Спеціалізація: Практична психологія

Андреєв Олександр Ігоревич

Бардиш Денис Сергійович

Бевзенко Дар’я Юріївна

Гончарук Аліна Віталіївна

Грабова Тетяна Петрівна

Демченко Ілона Миколаївна

Дзиговський Андрій Васильович

Дзюба Тетяна Іванівна

Згуладзе Вікторія Андріївн

Зінченко Євгенія Сергіївна

Іщенко Вікторія Анатоліївна

Качура Дар’я Валентинівна

Киргиз Любов Дмитрівна

Коваленко Анастасія – Христина Юріївна

Кравченко Людмила Вікторівна

Лавренюк Вероніка Олегівна

Локоцька Світлана Анатоліївна

Матушевська Аліна Валентинівна

Охота Ольга Ігорівна

16 група »

16 група

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям: 6.010106 Соціальна педагогіка

Спеціалізація: Практична психологія

Громов Євгеній Сергійович

Мальченко Леся Юріївна

Маросова Анастасія Костянтинівна

Мєхова Дарія Юріївна

Москалик Марія Василівна

Наливайко Аліна Геннадіївна

Сисюк Надія Вікторівна

Сопильняк Марія Іванівна

Тимуш  ВікторіяВолодимирівна

Тирса Оксана Дмитрівна

Тищенко Вікторія Олегівна

Ткаченко Ірина Володимирівна

Ткаченко Ольга Петрівна

Уманець Ярина Ярославівна

Федоряка Валерія Володимирівна

Шахно Аліна Юріївна

Швець Руслана Борисівна

Юрченко Артем Вікторович

Ясельська Вікторія Сергіївна

42 група »

22 група

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки:  6.010106 Соціальна педагогіка.

Додаткова спеціальність: 6.010201 Фізичне виховання

Ачкевич Максим  Васильович

Добридень Ярослав Вікторович

Єфременко Андрій Ігорович

Ігнатов  Вадим  Ігорович

Кривцун  Сергій Сергійович

Кучер Сергій Миколайович

Лисюк Дмитро Костянтинович – перев. на заоч.фор.навч.

Музика Тетяна Ігорівна

Огнєва Наталія Григоріївна

Передрій Дмитро Олександрович - вибув

Поляк Ірина Григорівна

ПроцюкВолодимирВіталійович

Самойленко Вікторія Анатоліївна

23 група »

23 група

Галузь знань 0301 Соціально-політичні науки

Напрям підготовки: 6.030103 Практична психологія.

Спеціалізація: Соціальна педагогіка

Безноско Тетяна Михайлівна

Біла Ольга Володимирівна

Бойко Юлія Андріївна

Бурлака Яна Вікторівна

Вакуліна Лариса Володимирівна

Варикаша Аліна Ігорівна

Вовк Оксана Юріївна

Войтенко Сергій Юрійович

Горкунова Ліна Володимирівна

Качапкіна Анна Олексіївна

Клименко Карина Миколаївна

Коваль Вікторія Олегівна

Короб Ірина Григорівна

Кримчук Вікторія Вікторівна

Купрій Катерина  Олександрівна

Ленченко Анна Володимирівна-  перев. на заоч.фор.навч.

Лірник Юлія Вячеславівна

Люлько Юлія Анатоліївна

Смітанка Вероніка Віталіївна

44 група »

24 група

Галузь знань 0301 Соціально-політичні науки

Напрям підготовки: 6.030103 Практична психологія.

Спеціалізація: Соціальна педагогіка

Маснюк Олена Анатоліївна

Мєщєрякова Яна Анатоліївна

Митник Ганна Іванівна

Настенко Юлія Андріївна

Олійник Юлія Сергіївна

Павлик Олена Борисівна

Пастушенко Юлія Іванівна

Пахолюк Сергій Миколайович-вибув

Поліщук Інна Валентинівна

Рудяга  Ірина Геннадіївна

Сокальська Леся Анатоліївна

Соловей Юлія Михайлівна

Ткаченко Ольга Володимирівна

Чорний Юрій  Вікторович

Шамрайчук Марія  Леонідівна

Шипко Марина Олександрівна

Шімон Олександра Олексіївна

45 група »

25 група

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки: 6.010106 Соціальна педагогіка

Додаткова спеціальність: 6.030103 Практична психологія

Антонюк Людмила Григорівна

Брусліновська Ольга Олегівна

Гергель Надія Валеріївна

Гур’янова Юлія Володимирівна

Дзіна Олександр Володимирович

Довбуш Інна Вікторівна

Довгань Лілія Вікторівна

Завалко Альона Михайлівна

Зубко Ольга Іванівна

Ісайко Марина Миколаївна (академічна відпустка)

Клєщова Ольга Сергіївна – перев. на заоч.фор.навч.

Когут Ольга Володимирівна

Козлов Андрій Олександрович

Коренівська  Кристина Вікторівна – перев. на заоч.фор.навч.

Костюк Оксана Василівна

Кучмій Ганна Миколаївна

Мартинюк Вікторія Олександрівна

Недбайлюк Ольга Василівна

46 група »

25 група

Галузь знань 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки: 6.010106 Соціальна педагогіка

Додаткова спеціальність: 6.030103 Практична психологія

Овчарова Лілія  Анатоліївна

Пасічник Антоніна Миколаївна

Пелих Ілона Дмитрівна

Подуст Анжеліка Валеріївна

Попроцька Вікторія Сергіївна

Римарчук  Вадим  Ігорович

Ситник Альона Вікторівна

Смаглюк Максим Ярославович - вибув

Стрілецька Оксана Сергіївна

Томашевська Інна  Іванівна

Топоровська Ілона Сергіївна (академічна відпустка)

Торба Ольга Дмитрівна

Фінік Неля Вячеславівна

Шамрай Альона Анатоліївна

Швець Ярослав Володимирович

Шевченко Вікторія Тарасівна

Шпіталь Вероніка Вікторівна

Щерба Діана Михайлівна

32 група »

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки: 6.010106  Соціальна педагогіка

Додаткова спеціальність: 6.010201 Фізичне виховання

Білецька Наталія Василівна

Гемська Анастасія Сергіївна

Іваненко Вікторія Миколаївна-вибула

Лихенко Мирослав Олексійович

Семенюк Дмитро Валентинович

33 група »

33 група

Галузь знань 0301 Соціально-політичні науки

Напрям підготовки: 6.030103 Практичнапсихологія.

Буйненко Наталія Олександрівна

Гарбузюк Яна Юріївна

Головатюк Інна Сергіївна

Григор’єв Миколай Васильович

Коваль Максим Олександрович

Колінчак Наталія Олександрівна

Куленко Ольга Вікторівна

Міщенко Наталія Валеріївна

Омельченко Руслана Сергіївна

Ребро Максим Ігорович

Романюк Ілля Миколайович

Руденко Галина Миколаївна

Семенюк Наталія Андріївна

Сидоренко Андрій Григорович

Сиротинець Інна Миколаївна

Стрільчук Катерина Іванівна

Сухомлин Едуард Валерійович

Тетерещенко Вікторія Ігорівна

Харченко Олена Сергіївна

Чіндацька Оксана Валентинівна

34 група »

44

Галузь знань 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки: 6.010106  Соціальна педагогіка

Додаткова спеціальність: 6.030103 Практична психологія.

Білозор Альона Русланівна

Даніліна Анастасія Вікторівна

Іванова Злата Олегівна

Кашуба Яна Петрівна

Климик Тетяна Василівна

Коваль Альона Миколаївна

Молошнік Анастасія Ігорівна

Остапенко Діана Володимирівна

Пипченко Олександра Олександрівна

Реєнт Анастасія Миколаївна

Склярук Ганна Миколаївна

Чеботар Оксана Григорівна

35 група »

35

Галузь знань 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки: 6.010106  Соціальна педагогіка

Додаткова спеціальнсть: 6.030103 Практична психологія

Бойко Лілія Вікторівна

Гаврищук Тетяна Анатоліївна

Гричина Анжела Олександрівна

Іванова Світлана Валеріївна

Кифоренко Марія Сергіївна

Кухар Ольга Сергіївна

Козяровська (Люта) Олена Миколаївна

Орищук Наталія Миколаївна

Сімак (Павловська) Ольга Володимирівна

Руссу Катерина Михайлівна

Склярук Іван  Васильович

Тимошенко Юлія Володимирівна

Ткач Марина Іванівна

37 група »

37

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям: 6. 010106 Соціальна педагогіка.

Спеціалізація: Практична психологія.

Біла Юлія Михайлівна

Бобровник Марина Олександрівна

Богерук Марина Миколаїівна

Гордієнко Інна Петрівна

Гребенюк Юлія Ігорівна

Кирилюк Дмитро Володимирович

Ковтун Олександр Леонідович

Манзюк Вікторія Дмитрівна

Миколюк Лілія Петрівна

Рашевська Марина Віталіївна

Саваренюк Тетяна Ігорівна

Стеценко Ірина Михайлівна

Терех Галина Сергіївна

Павлусь Родіон Юрійович - вибув

Ушакова Анастасія Сергіївна - вибула

Циктор Анна Ігорівна

41 група »

тертична

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки: 6.010106 Соціальнапедагогіка

Додаткова спеціальність: 6.010201 Фізичне виховання

Біленький Олександр Іванович

Думанський Андрій Анатолійович

Іванченко – Войтенко Альона Олегівна

Кокошко Олексій Петрович

Кучмій Юрій Борисович

Паскаренко  Тетяна Леонідівна

Руденко Олександр Григорович

Соколюк Андрій Володимирович

Танасієнко Олександр Вікторович

Тертична Ольга Олексіївна

42 група »

42 група

Галузь знань: 0301 Соціально-політичні науки

Напрям підготовки: 6.030103  Практична психологія

Білик Наталія Вікторівна

Височанська Ольга Сергіївна

Вірник Олена Михайлівна

Денисова Алла Сергіївна

Єрощенко Анастасія Олександрівна

Кирилюк (Шевченко) Людмила Дмитрівна

Киян Яніна Анатоліївна

Конах Світлана Ігорівна

Красноголовець Ольга Павлівна

Мандибура Лілія Михайлівна

Машаровська Юлія Юріївна

Мончук Ганна Володимирівна

Петровська Ніка Олегівна

Поліщук Олена Юріївна

Шайнога Вікторія Вікторівна

Шандрик Вікторія Олександрівна

Шутенко Віталій Петрович

43 група »

43 група

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки: 6.010106 Соціальна педагогіка

Додаткова спеціальність:

Галузь знань 0301 Соціально-політичні науки

Напрям підготовки: 6.010103 Практична психологія

Басіста (Кудрань) Ольга Вікторівна

Вербецька Олена Олегівну

Горьянова (Руда) Олена Сергіївна

Деркач Ольга Анатоліївна

Дроба Яна Олександрівна

Карабіненко Лілія Сергіївна

Ківачук Олена Вадимівна

Коваленко Вікторія Василівна

Кот Алла Василівна

Муренко Анастасія Михайлівна –вибула

Мусієнко Лілія Дмитрівна

Помогалова Віта Юріївна

Пушненко Андрій Миколайович

Руденко Ярослава Анатоліївна

Свистун Ірина Сергіївна

Шинькович Олена Михайлівна

Щербина Сніжана Леонідівна

Ясінська Наталія Анатоліївна

47 група »

47 група

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки:  6.010106 Соціальна педагогіка.

Додаткова спеціальність: 6.030103 Практична психологія (2 р.н.)

Бєляк Володимир Ростиславович

Вакуліна Юлія Сергіївна

Грушецька Оксана Олегівна

Дубенчук Наталія Миколаївна

Коваленко Марія Олександрівна

Коваль Тетяна Олександрівна

Москалюк Олена Вікторівна

Олексій Сергій Іванович

Римарева Олена Сергіївна

Свинарук Роберт Сергійович

Столярчук Катерина Миколаївна

Хоменко Тетяна Миколаївна

51 група »

51

Галузь знань 0101 Педагогічна освіта

Спеціальність: 7.01010601 Соціальна педагогіка

Додаткова спеціальність: 7.010201 Фізичне виховання

Дяченко Олег Русланович

Дяченко Ростислав Русланович

Мацієвська Мар’яна Михайлівна

Мельниченко Володимир Володимирович

Мозговий Олександр Вікторович

Чмига Артем Дмитрович

Шоробура Максим Олександрович

52 група »

52 група

52ттт

Галузь знань 0301 Соціально-політичні науки

Спеціальність: 7.03010301 Практична психологія

Додаткова спеціальність: 7. 01010601 Соціальна педагогіка

Бігун Ірина Вікторівна

Бурлака Марина Петрівна

Власюк Оксана Василівна

Ворушило Інна Анатоліївна

Голобородько Олена Василівна

Давидчик Ольга Анатоліївна

Каган Тетяна Сергіївна

Касіяненко Наталія Миколаївна

Лаврик Наталія Володимирівна

Любецька Ніна Вікторівна

Мишолов Юлія Володимирівна

Педоренко Катерина Вікторівна

Пірко Світлана Леонідівна

Покотило Анастасія Юріївна

Пороховник Альона Володимирівна

54 група »

 

Галузь знань 0101 Педагогічна освіта

Спеціальність: 7.01010601 Соціальна педагогіка

Додаткова спеціальність: 7.03010301Практична психологія

Довронов Роман Рустамович

Орлова Анастасія Володимирівна

Павлійчук Лілія Сергіївна

Розвозчик Олександр Володимирович

Русов Олександр Олександрович

51м група »

wmPw4fu4LBs

Галузь знань: 0301 Соціально-політичні науки

Спеціальність: 8.03010301 Практична психологія

Спеціалізація: Соціальна педагогіка

Панасюк Ірина Василівна

Присяжнюк Яна Михайлівна

Якименко Ганна Василівна

52м група »

M8YKVkMJYLoz_a77382f5

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Спеціальність: 8.01010601 Соціальна педагогіка

Спеціалізація: Практична психологія

Іванейко Олена Анатоліївна

Куценко Юлія Едуардівна

Мельничук Олексій Сергійович

61 група »

Галузь знань: 0101 Педагогічна освіта

Спеціальність: 8.01010601 Соціальна педагогіка

t4u7IUzyT-s

Баранюк Інна Борисівна

Кононенко Анна Миколаївна

62 група »

Галузь знань: 0301 Соціально-політичні науки

Спеціальність: 8.03010301 Практична психологія

Бєляєва Тетяна В’ячеславівна

Бурик Тетяна Вячеславівна

Ісько Людмила Ігорівна

Кругла Євгенія Сергіївна

Лещенко Катерина Андріївна

63 група »

Галузь знань: 1801 Специфічні категорії

Спеціальність: 8.18010021 Педагогіка вищої школи

Абдуллаєв Арзуман Гідаятович – вибув

Гаврильченко Валентина Олександрівна

Жарун Тетяна Юріїївна

Карпенко Олена Михайлівна

Мовчан Оксана Вікторівна

Муляр Вікторія Михайлівна

Поштарук Лариса Іванівна

Сажієнко Алла Петрівна

Сікорська Катерина Валеріївна

Тесленко Інна Вікторовна

Ткачук Вадим Григорович

Федорова Марина Іванівна

Федосова Ірина Василівна

Химишинець Юлія Іллівна

Царенко Ірина Петрівна

64 група »

Галузь знань: 1801 Специфічні категорії

Спеціальність: 8.18010020 Управління навчальним закладом

Біла Вікторія Миколаївна

Гаврильченко Катерина Олександрівна

Гончаренко Ірина Вікторівна

Гончарук Ірина Петрівна

Грицина Ліна Володимирівна

Дедю Тетяна Олександрівна

Доценко Надія Сергіївна

Драпак Юлія Костянтинівна

Жимжим Наталія Миколаївна

Іщенко Ігор Олександрович

Камінська Ольга Костянтинівна

Коваль Інна Віталівна

Крамар Тетяна Вадимівна

Педан Микола Миколайович

Підмогильна Ірина Анатоліївна

Прякудіна Наталія Володимирівна

Тітова Катерина Валеріївна

Троян Вікторія Миколаївна

Урбанська Аліса Ігорівна

Успаленко Оксана Ігорівна

Хворостяна Олена Василівна

Шевчук Альона Василівна

Яровий Юрій Юрійович